اگر قصد دارید تعطیلات خود را در شهر توریستی گوا بگذرانید و می خواهید از جاهای تفریحی گوا لذت ببرید می توانید یک روز خود را به تفریحات آبی که یکی از بهترین اماکن تفریحی گوا محسوب می شود،بگذرانید .تفریحات آبی در گوا واقعا شگفت انگیز است و با وجود آبهای زلال و سواحل شنی و ماسه های طلایی برای ورزش های آبی بسیار مناسب است ،گردشگران عزیز میتوانند در تفریحات آبی لذتبخش ترین ساعات عمر خود را تجربه کنند پس در این پست به جذاب ترین تفریحات آبی گوا اشاره کردیم تا قبل از سفر با آنها آنها شوید.

تفریحات در گوا

تفریحات در گوا

 

۱) نی بوردینگ (KneeBoarding)

نی بوردینگ یکی از بهترین و هیجان انگیزترین تفریحات آبی گوا به شمار می آید.برای انجام نی بوردینگ بر روی یک تخته با زانو می نشینید و به کمک قایق موتوری بر روی آب ها کشیده می شوید.KneeBoarding برای تمام اعضای خانواده از کوچک تا بزرگ وجود دارد البته اکثرا بزرگسالان این تفریح را انجام می دهند و بهترین زمان برای این کار اکتبر تا ژوئن (مهر تا خرداد) و بهترین مکان برای آن سواحل تفریحی گوا از جمله : ساحل کندولیم، ساحل موبور و ساحل راجباگا می باشد.

 

تفریحات آبی گوا

تفریحات آبی گوا

 

۲) ویک بوردینگ (Wakeboarding)

ویک بوردینگ یا اسکی بر روی آب تقریبا شبیه به نی بوردینگ می باشد با این تفاوت که در این ورزش بجای نشستن بر روی تخته باید روی آن بایستید و در آن نیازی نیست که زیاد بر روی تعادل خود تمرکز کنید بهترین زمان برای انجام این ورزش اکتبر تا می (مهر تا اردیبهشت) و بهترین مکان برای انجام این کار ساحل کندولیم، ساحل مابور و ساحل راجباگا می باشد ولی بیشتر در فصل های گرم به انجام دادن این ورزش بپردازید تا کاملا شما را خنک سازد.

تفریحات آبی گوا

تفریحات آبی گوا

 

۳) قایق سواری و کایاکینگ (Kayaking)

قایق سواری بر روی آبهای زلال گوا هیجان خاصی را به دنبال دارد شما عزیزان می توانید با پارو زدن در میان جنگل های کرنا، تالاب ها و خلیج های کوچک بگذرانید به کایاکینگ بروید. کایاکینگ یکی از مفرح ترین تفریحات آبی در گوا است و بهترین زمان برای آن اکتبر تا می (مهر تا اردیبهشت) است. برای انجام کایاکینگ می توانید به ساحل پالولم، ساحل دونا پائولا و ساحل هولانت بروید و معمولا قایق هایی که سوار می شوید دارای دو صندلی جلو و عقب می باشد که دونفر در هدکدام از این قایقها می توانند سوار بشوند.

تفریحات آبی گوا

تفریحات آبی گوا

 

۴) بادسواری (Wind Surfing)

در ورزش بادسواری دو ورزش هیجان انگیز موج سواری و بادبان رانی هستید. برای انجام آن بر روی تخته ای می ایستید و بادی که به بادبان می خورد باعث حرکت شما می شود. بهترین زمان برای بادسواری ژانویه تا مارس (دی تا اسفند) و بهترین مکان ساحل دونا پائولا، ساحل بوگمالو، ساحل باگا و … است. اگر برای اولین بارتان است که می خواهید این ورزش را انجام دهید صبح زود را انتخاب کنید چون نسیم دریا ملایم تر است و در روزهای بارانی سعی کنید برای انجام این ورزش به دریا نروید .

تفریحات آبی گوا

تفریحات آبی گوا

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.