بیش از چندهزار معبد در سرتاسر کشور هندوستان وجود دارد و بیشتر مسافران تور هند برای دیدن زیبایی های معابد به این کشور سفر میکنند.یکی از این معابد ،معبد آکشاردام (Akshardham) می باشد.این معبد در نوع خود یکی از برترین جاذبه های گردشگری هند می باشد .آکشاردام آمیخته ای از تکنولوژی و معماری نوین می باشد که توسط بیش از ۱۱۰۰۰ کارگر و معمار هندی در تاریخ ۶ نوامبر سال ۲۰۰۵ میلادی ساخت آن پایان پذیرفت پس اگر می خواهید با سنت های مردم هند، فرهنگ آیین هندو، روحانیت و معماری هندی آشنا شوید سری به این معبد بزنید.

معبد آکشاردام در دهلی

معبد آکشاردام در دهلی

معبد اکشاردام در دهلی نو بعنوان یکی از مشهورترین معابد هندوستان و بنای مذهبی ست که توسط ماهاراج پراموخ سووآمی در حاشیه ی رود یامونا و مجاورت دهکده ی مسابقات کشورهای مشترک المنافع سال ۲۰۱۰ بنا شده است.ساختمان اصلی مستقر در وسط معبد آکشاردام بر اساس علم جهت یابی و معماری هندی ساخته شده که تماما از جنس سنگ است .در این معبد همچنین نمایشگاه هایی از زندگی مردم سووآمینارایان و تاریخ هندوستان، یک فواره ی موزیکال،تالارها و باغات به نمایش گذاشته شده است.

معبد آکشاردام دهلی نو

معبد آکشاردام دهلی نو

پوشیدن لباس مناسب و محترمانه از نکات ضروری هنگام ورود به این معبد است و هرگونه وسایل الکترونیکی شامل موبایل، دوربین عکاسی، هندزفری و … هرگونه کیف ،هرگونه کیف دستی یا حتی جیبی ، عروسک و اسباب‌بازی ،غذا و نوشیدنی ( به جز غذای کودکان) ،تنباکو و سیگار و مشروبات الکلی،حیوانات خانگی و هرگونه وسایل شخصی دیگر نیز به جز کفش، کارت‌های اعتباری، جواهرات، کمربند و کیف زنانه ممنوع خواهد بود.

معبد اکشاردام در دهلی نو

معبد اکشاردام در دهلی نو

معبد اکشاردام در دهلی نو

معبد اکشاردام در دهلی نو

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.