انتخاب تور گوا در میان سایر تورهای هند،با توجه به مزیت های آن کار بسیار راحتی ست.اگر بصورت گروهی به هند سفر میکنید ،مطمئنا در این سفر هر کس با هر سلیقه ای راضی خواهد بود :کسانی که به جاهای تفریحی علاقمندند ،تفریحات گوا را برای پر کردن اوقات خود انتخاب می کنند ،دیدنی های گوا کسانی را که به تاریخ و هنر علاقمندند سرگرم می کند ، و البته افرادی که از خرید لذت می برند ، از مراکز خرید گوا راضی خواهند بود … در زیر با ساحل باگا در گوا آشنا می شوید که مردم هند بدان بسیار علاقمندند.

ساحل باگا در گوا

ساحل باگا در گوا

ساحل باگا گوا (Baga Beach) یکی از معروفترین سواحل تفریحی گوا به شمار می آید که در شمال گوا واقع شده است و توسط درختان نازگیل بلندقامت احاطه شده است و یکی از گزینه های پیشنهادی جهت گذراندن اوقات فراغت در نوروز ماه می باشد .این ساحل از تفریحات آبی متعددی از قبیل :آفتاب گرفتن، شنا کردن، قایق سواری، جت اسکی و … تشکیل شده است و رستورن های ساحلی جهت خوردن غذا در ایت ساحل تدارک دیده شده است و گردشگران عزیز می توانند در این ساحل به غواصی کردن بپردازند.

ساحل باگا در گوا

ساحل باگا در گوا

ساحل باگا در گوا

ساحل باگا در گوا

ساحل باگا در گوا

ساحل باگا در گوا

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.