گوا یکی از شهرهای ساحلی هندوستان می باشد که با یک ساعت فاصله پروازی از شهر بمبئی و در سواحل غربی هندوستان قرار دارد.شهر گوا دارای سواحل بسیاری می باشد (حدود ۴۰ ساحل کوچک و بزرگ) که این سواحل گوا هندوستان، سالانه میلیونها توریست داخلی و خارجی تور هند بعنوان یکی از مراکز تفریحی گوا به این سواحل می روند .

سواحل گوا در هند

سواحل گوا در هند

از دیگر ویژگی های سواحل گوا میتوان به سواحلی طولانی ،فوق العاده زیبا با آفتابی درخشان اشاره کرد و دارای سواحل متعددی می باشد که عبارتند از :واگاتور ،کولوا، آنجونا ،باگا ، کالانگوت،میرامار ،ساحل آگودا و کاندولیم و … که بهترین سواحل گوا، سواحل میرامار و کولوا میباشد که همگی توسط درختان نارگیل احاطه شده اند و برای استراحت می توانید در زیر سایه این درختان کهنه استراحت نموده و نوشیدنی میل نمایید.

 

تور سواحل گوا

تور سواحل گوا

در سواحل گوا هندوستان اماکن مختلفی همچون اقامت‌گاه‌های مجلل،امکانات برای استراحت و …  وجود دارد و اگر شما علاقه مند به ورزش های آبی هستید می توانید به سواحل باگا بزنید و اگر دوست دارید در آرامش و سکوت باشید به سواحل سواحل آگوندا یا patnem بروید در تمامی این سواحل تفریحات آبی مانند غواصی ، قایق سواری ، شنا ، ماهیگیری و … برای گردشگران تور گوا ارائه می شود.

سواحل تفریحی گوا

سواحل تفریحی گوا

سواحل جزیره گوا

سواحل جزیره گوا

سواحل گوا هندوستان

سواحل گوا هندوستان

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.