اگر میخواهید تور هند را انتخاب کنید و از دیدنی ها و تفریحات آبی آن لذت ببرید، داشتن اطلاعاتی از شرایط آب و هوایی هند برایتان مفید خواهد بود و به این وسیله می توانید تشخیص دهید که بهترین زمان سفر به هند چه زمانی ست؟

بهترین وقت سفر به هند

بهترین وقت سفر به هند

کشور هند نواحی متنوع تشکیل شده است که هر کدام شرایط آب و هوایی مخصوص به خود را دارند. مسافران باید به خاطر داشته باشند که شبه‌قاره‌ی هند سه فصل اصلی دارد:

 •  تابستان (از ماه مارس تا ماه می – اوایل اسفند تا اوایل خرداد)
 • فصل باران‌های موسمی (از ماه ژوئن تا ماه سپتامبر- اوایل خرداد تا اوایل مهر)
 • زمستان (از ماه اکتبر تا ماه فوریه- اوایل مهر تا اوایل اسفند)

 

پس اگر باران را دوست دارید و از راه رفتن در زیر باران لذت می برید می توانید در ماه اکتبر تا فوریه به هند سفر کنید و از رنگین کمانهایی که در بعد از ظهر روزهای بارانی ایجاد میشود لذت ببرید و با توجه به هدف شما از سفر به هند، میتواند بهترین زمان سفر به هند برای شما تغییر کند.برای مثال بعضی برای لذت از خرید و فستیوالهای مختلف در ماه نوامبر ،ژانویه و مارس به این کشور سفر می کنند و بعضی برای لذت از ورزش های آبی به این کشور سفر می کنند که ترجیحا باید ماههای تابستان را برای سفر خود انتخاب کنند.
بهترین زمان برای سفر به هند

بهترین زمان برای سفر به هند

بهترین زمان سفر به هندوستان را شما انتخاب کنید :هند، شهر ساحل و دریاست؛ روزهای درخشان، مثل خورشید و شب‌های آرام؛ شهری با جمعیت جوان که اولین سکونت‌گاه‌های انسانی هند را در خود دارد؛شهر هیجان بازی‌های آبی و رستوران‌ها و هتل های ۵ ستاره شیک و مدرن.آب و هوای هند در طول سال تغییر چندانی نمی‌کند، بیشتر روزها گرم و شرجی است.بین اکتبر تا مارچ فصل اوج برای گردشگران در هند است چون آب و هوا مساعد است و گردشگران تور هند نوروز ۹۶ می توانند شاهد بسیاری از جشنواره های زیبا باشند در ضمن این کشور زمستان های بارن زایی را در پی دارد.

بهترین زمان مسافرت به هندوستان

بهترین زمان مسافرت به هندوستان

بهترین زمان برای مسافرت به هندوستان

بهترین زمان برای مسافرت به هندوستان

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.