گوا با سواحل طولانی، نسیم خنک و آسمان درخشان فرصت های زیادی به ماجراجویان می دهد تا در میان آب های آن تا جایی که می توانند انواع تفریحات آبی را تجربه کنند. چه ماجراجویی مبتدی باشید و تجربه چندانی از بازی های آبی نداشته باشید و چه ماجراجویی ماهر باشید آب های گوا برای شما بهترین فرصت کشف هیجانات آبی است ، همچنین برای تصمیم گیری انتخاب بهترین تفریحات آبی در گوا لازم است متن زیر را بخوانید.

 

 

نی بوردینگ (KneeBoarding)

 

بهترین تفریحات آبی در گوا

بهترین تفریحات آبی در گوا

اگر ماجراجویی کم تجربه هستید قبل از اینکه یک راست سراغ موج سواری بروید اول تفریحی سبک تر مثل نی بوردینگ را امتحان کنید. برای انجام این بازی شاد و مفرح بر روی یک تخته با زانو می نشینید و به کمک قایق موتوری بر روی آب ها کشیده می شوید. قابل وصف نیست که در این بازی چقدر می تواند به شما خوش بگذرد نسیم خنک دریا و ذرات آب شما را حسابی خنک می کند و در حالی که روی تخته لم داده اید گوای واقعی را تجربه می کنید. بهترین زمان برای این کار اکتبر تا ژوئن (مهر تا خرداد) و بهترین مکان برای آن ساحل کندولیم، ساحل موبور و ساحل راجباگا است.

 

 

قایق سواری و کایاکینگ (Kayaking)

 

بهترین تفریحات آبی در گوا

بهترین تفریحات آبی در گوا

 

اگر دوست دارید بعدازظهر خود را با پارو زدن در میان جنگل های کرنا، تالاب ها و خلیج های کوچک بگذرانید به کایاکینگ بروید. کایاکینگ یکی از مفرح ترین تفریحات آبی در گوا است و بهترین زمان برای آن اکتبر تا می (مهر تا اردیبهشت) است. برای انجام کایاکینگ می توانید به ساحل پالولم، ساحل دونا پائولا و ساحل هولانت بروید. در هنگامی که آب دریا بالا است و یا در هنگام بارندگی قایق سواری نکنید و حتما با جلیقه نجات وارد قایق شوید.

 

 

ویک بوردینگ (Wakeboarding)

 

بهترین تفریحات آبی در گوا

بهترین تفریحات آبی در گوا

 

اگر نمی دانید ویک بوردینگ چیست در واقع ورزشی مثل اسکی روی آب است ولی تفاوت آن با اسکی این است که در آن فقط از یک بورد استفاده می شود و در آن نیازی نیست که زیاد بر روی تعادل خود تمرکز کنید. اگر عاشق ورزش های آبی هستید ویک بوردینگ می تواند شور و هیجان زیادی را به شما هدیه دهد. بهترین زمان برای انجام این ورزش اکتبر تا می (مهر تا اردیبهشت) و بهترین مکان ساحل کندولیم، ساحل مابور و ساحل راجباگا است.

 

 

بادسواری (Wind Surfing)

 

بهترین تفریحات آبی در گوا

بهترین تفریحات آبی در گوا

 

در این ورزش در واقع در حال تجربه دو ورزش هیجان انگیز موج سواری و بادبان رانی هستید. برای انجام آن بر روی تخته ای می ایستید و بادی که به بادبان می خورد باعث حرکت شما می شود. این ورزش فوق العاده هیجان انگیز است و آن را فقط می توانید بر روی امواج دریای عربی در گوا تجربه کنید. بهترین زمان برای بادسواری ژانویه تا مارس (دی تا اسفند) و بهترین مکان ساحل دونا پائولا، ساحل بوگمالو، ساحل باگا و … که جزء  دیدنی های گوا است. اگر برای اولین بارتان است که می خواهید این ورزش را انجام دهید صبح زود را انتخاب کنید چون نسیم دریا ملایم تر است.

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.