اگر تور هند را به مقصد دهلی نو انتخاب کرده اید،آشنایی با این شهر قبل از سفر ،روزهای آرام تری را برایتان رقم میزند.دهلی به عنوان پایتخت هند و شهری بزرگ و پرجمعیت آن، قلب امور سیاسی،بین‌المللی، تجاری و همچنین مرکز فرهنگی پر رونقی برای کشور هند است و میتواند به راحتی فرهنگ و ارزشهای مردم هند را به گردشگران انتقال دهد.غذاهای هندی یکی از مهم ترین ویژگی های آن است که خوشبختانه میتوان در رستوران های معروف هند از جمله رستوران بخارا هندوستان از طعم کم نظیر آنها لذت برد.در زیر میتوانید با این رستوران آشنا شوید.

بهترین رستوران های هند

بهترین رستوران های هند

رستوران بخارا یکی از بهترین رستوران های دهلی می باشد و بخارا به معنای تنور داغ است چون این رستوران غذاها و مخصوصا کباب ها را در تنورهای سنگی مخصوص می پزد و آن ها بدون قاشق و چنگال سرومی شوند.رستوران بخارا در سال ۲۰۰۷ از نظر یک مجله انگلیسی بهترین رستوران آسیا و ۳۷ امین رستوران جهان انتخاب شد و از سال ۲۰۰۲ تاکنون همیشه در بین ۵۰ رستوران برتر دنیا بوده است. شخصیت های سیاسی معروف زیادی در این رستوران غذا خوردند و به افتخار آن ها غذاهای جدیدی در منوی این رستوران ایجاد شد.

رستوران بخارا هندوستان

رستوران بخارا هندوستان

فضای زیبا و مجلل رستوران بخارا در کنار کارمندان خوشرو و مهربان و غذاهای تندوری آن این رستوران را تبدیل به رستورانی محبوب کرده است و این رستوران بیشتر در هتل های لوکس دهلی شعبه دارد و کارکنان این رستوران بسیار مهربانند ،آنان با لبخند منوی غذایی را در اختیارتان قرار می دهند و در کنار منو،غذاهای خوشمزه و معروف این رستوران را به میهمانان معرفی می کنند.

رستوران بخارا دهلی نو

رستوران بخارا دهلی نو

رستوران بخارا دهلی نو

رستوران بخارا دهلی نو

رستوران بخارا دهلی نو

رستوران بخارا دهلی نو

 

اطلاعات کلی رستوران بخارا هند

[tie_list type=”plus”]

 • آدرس رستوران بخارا دهلی نو :Diplomatic Enclave, Sardar Patel Marg, New Delhi, Delhi 110021, India
 • تلفن رستوران بخارا دهلی نو :۰۰۹۱۱۱۲۶۱۱۲۲۳۳

[/tie_list]

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.