تور گوا هند پر از سرگرمی های گوناگون برای گردشگران است. موزه های هندوستان که از مهم ترین دیدنی های هند است در جایجای این کشور بچشم می خورد.موزه چیترا در گوا نیز یکی از این موزه هاست.در این موزه دیدنی می توانید بخشی از تاریخ این سرزمین را مشاهده کنید و به تاریخ آنها پیی ببرید و هدف از تاسیس این موزه ادای احترام به اجداد بود که اجداد راه خود را از زندگی با استفاده از سن عقل از طریق نسل منتقل می کردند و همه روزه این موزه باز می باشد و در ضمن برای ورودی به این موزه باید هزینه ای را پرداخت کنید.

موزه چیترا گوا

موزه چیترا گوا

در موزه چیترا گوا (Chitra Museum in Goa) یکی از موزه های باارزش و فوق العاده جالب ست که در این مکان نمایش انواع ادوات کشاورزی سنتی و سایر ابزار باستانی تجارت در مقابل افت یک مزرعه ارگانیک سنتی و ابزار راه اندازی را به نمایش گذاشته است .این موزه در حال حاضر به بیش از ۴۰۰۰ اشیاء را در خود دارد که وسایل جمع آوری شده به نمایندگی از فرهنگ گوا و حفظ کلیت با اطلاعاتی که در محل از طریق مصاحبه با اعضای بزرگتر از جامعه و از طریق مطالعه کاربرد آن در زندگی روزمره جمع آوری شد تکمیل شده است.

در این جا شما وسایلی مثل کار چوب، درب، پنجره، ستون، نرده و دیگر مواد و عناصر از بیش از ۳۰۰ خانه های سنتی تخریب که توسط طراح بازیافت شده است، دیده می شود.

موزه چیترا گوا

موزه چیترا گوا

موزه چیترا گوا

موزه چیترا گوا

موزه چیترا گوا

موزه چیترا گوا

موزه چیترا گوا هند

موزه چیترا گوا هند

 

اطلاعات کلی موزه چیترا در گوا

[tie_list type=”checklist”]

 • آدرس :H.No. 498, Near Auxilium High School, Benaulim, Goa 403716, India
 • تلفن :۰۰۹۱۸۳۲۲۷۷۲۹۱۰
 • www.goachitra.com

[/tie_list]

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.