بطور کلی سالانه جشن های زیادی در شهر های مختلف هند برگزار می شود که گردشگران بسیاری را به این کشور میکشاند.این جشن ها هم شامل جشن های بین المللی است و هم جشن های محلی و منطقه ای کشور هند است این جشن ها جزو دیدنی های هند به حساب می آیند .در این قسمت به یکی از برترین جشن ها یعنی جشن رنگ پاشی در هند اشاره می کنیم تا در صورت تمایل به شرکت در این جشن ها از طریق تور هند که در این زمان های انجام می شود شرکت کنید.

جشن هولی هندی ها

جشن هولی هندی ها

جشن رنگ هند یا جشن هولی در هند یکی از قدیمی و سنتی ترین جشن های کشور هندوستان می باشد که علائمی همچون پاشیدن پودرهای رنگی، سطل ها و بادکنک های پر از آب رنگی قابل شستشو بر روی یکدیگر یکی از نشانه های این جشن می باشد و هدف از برگزاری این جشن شادی مردم هند به ادامه زندگی و در واقع خرسندی از پیروزی نیکی ها بر بدی هاست و زمان جشن رنگ هند در اوایل فصل بهار مصادف با ایام نوروز بنه مدت دو روز برگزار می گردد، پس اگر می خواهید با تور هند نوروز سفر کنید ،سفر خود را با زمان برگزاری این جشنواره ها تنظیم کنید و اگر ناخواسته رنگی بر روی صورتت یا بدنتان پاشید ناراحت نشوید .

جشن هولی هند

جشن هولی هند

اگر میخواهید تور هند ویژه سال نو را انتخاب کنید می توانید مانند ساکنین شهرهای بزرگ هند در جشن رنگ های هند سال نو که در مرکز شهر برگزار می شود ، شرکت کنید.این شادمانی های خیابانی در این ایام از تفریحات و بهترین فستیوال های هند است.فستیوال رنگ ها در هند با نام های دیگر همچون جشن هولی، جشن رنگ و جشن بهاره مشهور است در این جشن که ریشه در باورهای اساطیری هندوها دارد مردم هند از کوچک و بزرگ در آن شرکت و شهروندان غیر هندو نیز به نشانه ابراز دوستی در مراسم جشن رنگ شرکت می کنند.در این روز، مردم جشن می گیرند و می رقصند و غذاها و نوشیدنی های مخصوص این جشن را می خورند و شادی می کنند.

جشن رنگ ها هندوستان

جشن رنگ ها هندوستان

این رنگهایی که در جشن رنگ پاشی هند بکار برده می شود از گیاهانی ست که در فصل بهار شکوفه می دهند مانند گل های درخت شعله جنگل تهیه شده اند، از این رو هندی ها اعتقاد دارند، این پودرها به دلیل خاصیت درمانی و طبیعی بودن از بروز بیماریهای شایع ناشی از تغییرات آب و هوا در فصل بهار مانند سرما خوردگی جلوگیری می نمایند و بعضاً این بیماریها را درمان می کنند. این رنگ ها حتی پس از شستن کامل تا چندین روز برسر وصورت افراد باقی می ماند و لباس هایی که رنگی شده اند نیز رنگشان پاک نمی شود  و برخی از شرکت کنندگان این مراسم کشاورزان می باشند چون جشن هولی مخصوص کشاورزان هم می باشد.

تور جشن رنگ هند

تور جشن رنگ هند

تور عکاسی جشن رنگ هند

تور عکاسی جشن رنگ هند

جشن رنگ هندیها

جشن رنگ هندیها

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.