هتل فریزر سوئیتز نیو دهلی (Fraser Suites New Delhi) یکی از بهترین هتل های دهلی می باشد که با امکانات مدرن و خدمات عالی پذیرای گردشگران تور هند میباشد.این هتل زیبای شهر دهلی از نظر موقعیت مکانی در منطقه ای بسیار زیبا قرار گرفته و دسترسی به مراکز خرید دهلی و جادبه های گردشگری دهلی بسیار آسان میباشد

فریزر سوئیتز نیو دهلی

فریزر سوئیتز نیو دهلی

هتل فریزر سوئیتز نیو دهلی اقامت راحت و مجللی را به همراه امکانات باشکوه به میهمانان ارائه میدهد. میهمانان تور هند می توانند با استراحت در سونا، احساس جوانی کنند و یا در استخر به آبتنی بپردازند.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.همچنین علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری می توانند در اتاق بازی، به انواع بازیهای کامپیوتری بپردازند.

فریزر سوئیتز نیو دهلی

فریزر سوئیتز نیو دهلی

هتل فریزر سوئیتز نیو دهلی

هتل فریزر سوئیتز نیو دهلی

هتل فریزر سوئیتز نیو دهلی دارای ۹۲ اتاق با منظره های زیبا می باشد که مکان بسیار مناسبی برای استراحت بعد از یک روز پر جنب و جوش است.شیشه های دوجداره اتاق ها نیز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامی که شما چرت میزنید؛ جلوگیری میکند. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد.هتل دارای کتابخانه می باشد.

[tie_list type=”plus”]

 • خدمات هتل هتل فریزر سوئیتز نیو دهلی :  خانه داری – لباسشویی – خشکشویی – اتو کشی – صرافی – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – سرویس مستخدم
 • امکانات هتل هتل فریزر سوئیتز نیو دهلی :  رستوران – پذیرش شبانه روزی – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – اتاقهای ضد صدا – کتابخانه

[/tie_list]

فریزر سوئیتز نیو دهلی

فریزر سوئیتز نیو دهلی

فریزر سوئیتز نیو دهلی

فریزر سوئیتز نیو دهلی

فریزر سوئیتز نیو دهلی

فریزر سوئیتز نیو دهلی

هتل پنج ستاره فریزر سوئیتز نیو دهلی

هتل پنج ستاره فریزر سوئیتز نیو دهلی

هتل فریزر سوئیتز نیو دهلی

هتل فریزر سوئیتز نیو دهلی

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.