اگر برای سفر به هند، شهر آگرا را انتخاب کرده اید،جاهای دیدنی متنوعی در انتظار شماست . با توجه به سلیقه شخصی و انگیزه های سفرتان می توانید جاهای دیدنی این شهر را ببینید و لذت ببرید.آگرا سومین شهر توریستی در کشور هندوستان می باشد که در صنعت گردشگری نقش بسزایی دارد و دارای جاذبه های گردشگری بی شماری می باشد که ما در این قسمت قصد داریم شما را با یکی از این دیدنی ها بنام گورو کا تال آشنا کنیم.

محل زیارتی گورو کا تال آگرا

محل زیارتی گورو کا تال آگرا

گورو کا تال آگرا هند

گورو کا تال آگرا هند

گورو کا تال آگرا (GURU KA TAL IN AGRA) در نزدیکی سیکاندرا آگرا و در قرن ۱۷ میلادی ساخته شده است و بعنوان یکی از مکان های زیارتی برای مسلمانان ساخته شده است ،در زمان گذشته این بنا دارای ۱۲ برج بوده است که به مرور زمان به ۸ برج تبدیل شده و امروزه این ۸ برج مورد حفاطت و نگهداری کارکنان این معبد قرار گرفته است و اکثر مصالحی که در ساخت این بنا بکار رفته است از سنگ های قرمز همچون قلعه آگرا و … می باشد و همانطور که از نامش پیداست تال به معنای مخزن آب می باشد و محلی بوده برای جمع آوری و حفظ آب برای فصول خشک سال و آبیاری زمین های کشاورزی ،که بدنه های این مخزن بسیار زیبا سنگ کاری شده است.

گورو کا تال آگرا هند

گورو کا تال آگرا هند

گورو کا تال آگرا هند

گورو کا تال آگرا هند

گورو کا تال

گورو کا تال

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.