وجود جاذبه های گردشگری متعدد در پایتخت هندوستان، سالانه میلیون ها گردشگر را از سراسر دنیا به این شهر می کشاند و اصلا جای تعجب نیست که در حال حاضر دهلی یک از پر طرفدارترین مقاصد گردشگری در دنیا میباشد. دهلی شهری است پرجنب و جوش با آسمان خراش های صاف و براق، مراکز خرید و پارک های تفریحی رنگارنگ، آثار تاریخی که به خوبی از آنها نگهداری شده و معابد دیدنی .کسانی که برای اولین بار به این شهر سفر می کنند باید از قبل با این جاذبه ها آشنا شده و برنامه ریزی دقیقی را به عمل آورند ،یکی از این جاذبه های گردشگری ،دروازه هند در دهلی نو می باشد که در این بخش میخواهیم با این دروازه آشنا شویم.

دروازه هند در دهلی نو

دروازه هند در دهلی نو

درباره دروازه هند

دروازه هند یا ایندیا گیت (India Gate) یادبودی از تمامی جنگ های هند می باشد، حتما از آن به عنوان یکی از اولین گزینه های آثار تاریخی سر بزنید.این بنا در شهر دهلی نو واقع شده است.دروازه هند نشان برجسته‌ای است برای یادآوری ۹۰ هزار سرباز هندی ارتش بریتانیا که در جنگ جان خود را از دست داده‌اند. این سربازان در مبارزه برای امپراتوری بریتانیا در هند و یا بیشتر در جنگ جهانی اول و همچنین در جنگ سوم انگلیس و افغانستان جان باخته‌اند. اگر به این بنا بروید می بینید که نام این سربازان بر دیوارهای این بنا حک شده‌ است.

دروازه هند در دهلی نو

دروازه هند در دهلی نو

دروازه هند در دهلی نو در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری هند در سال ۱۹۳۱ ساخته شده و با ارتفاع ۴۲ متر توسط سر ادوین لیتینز معمار بریتانیایی طراحی شده است در ضمن یک میدان بالغ بر ۳۰۶۰۰۰ متر مربع مساحت اطراف این دروازه قرار دارد که محل مناسبی برای خوش گذرانی و گذراندن اوقات فراغت مسافرین تور هند می باشد و امروزه بعنوان یکی از زیبا ترین مکان های دیدنی دهلی محسوب می شود.

 • آدرس دروازه هند : Rajpath Marg, India Gate, New Delhi, Delhi 110001, India
دروازه هند در دهلی نو

دروازه هند در دهلی نو

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.