یکی از دیدنی های هند و مکان هایی که هر ساله تعداد بازدید کنندگانش افزایش میابد در هند معبد زیبای ویروپاکشا ، یکی از قدیمی ترین معابد هند، می باشد که در شهر همپی واقع شده است. این معبد تاریخی و زیبا که از مهم ترین جاهای دیدنی هند محسوب می شود، در ابتدا یک عبادتگاه کوچک بوده است ، در دوران حکومت ویجایانگارا توسعه یافت و به یک مجتمع بزرگ تبدیل شد. در تاریخ کشور هند آمده است که این معبد با معماری خاص و ساخته شده در قرن هفتم بدون وقفه در حال کار بوده است.

 

معبد زیبای ویروپاکشا

معبد زیبای ویروپاکشا

معبد زیبای ویروپاکشا

معبد زیبای ویروپاکشا

 

درباره معبد

 

معبد ویروپاکشا هند که در جنوب این کشور ساخته شده است ، امروزه به عنوان یکی از جاذبه های توریستی و دیدنی های هند شناخته می شود، در تور هایی که در هند برگزار می شوند ، این بنا یکی از آثاری است که حتما برای نشان دادن به گردشگران در فهرست مجریان تور قرار دارد در تاریخ در مورد این معبد افسانه ها و سخن های فراوان گفته شده است. نمای این معبد در واقع فرمی خمیده از خدای هندو است.

 

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.