یکی دیگر از شهرهای توریستی و تاریخی هندوستان،شهر جیپور می باشد که به دلیل وجود ساختمان های صورتی رنگ ،به شهر صورتی معروف می باشد که در شمال غربی کشور هند قرار دارد.شهر جیپور در هند دارای ۳ میلیون جمعیت و مساحت آن بالغ بر ۱۱٫۱۱۷ متر مربع و مرکز ایالت راجستان می باشد و ارتفاع آن از سطح دریا ۱۱٬۱۱۷٫۸ کیلومترمربع می باشد .

شهر جیپور هندوستان

شهر جیپور هندوستان

شهر جیپور هند (Jaipur) به یکی از مرکز صنایع سنتی و مدرن و بزرگترین صادر کننده طلا،‌الماس و سنگهای قیمتی در آسیا و تنها شهر دنیا برای پرداختن و تراش الماس آبی می باشد و دارای مراکز دیدنی بی شماری از جمله کاخ هوا محل ،رصدخانه قدیمی و … اشاره کرد .در نزدیکی شهر جیپور می توانید بر روی تپه ها طاووس ها و میمونهایی که آزادانه در حال گشت و گذار هستند را مشاهده کنید و به خاطر وجود قلعه ها وکاخها و دریاچه های طبیعی زیبا از مرکز مهم توریستی کشور هند محسوب میشود .

 دیدنیهای شهر جیپور

دیدنیهای شهر جیپور

آب و هوای جیپور، نیمه خشک و باران های موسمی برخوردار می باشد پس با رفتن به شهر جیپور حتما چتر به همرا داشته باشید چون ناگهان، باران شروع به باریدن می کند و شما را خیس میکند و زبان آنها ،هندی و راجستانی ست اما انگلیسی، پنجابی و سِندی نیز رواج زیادی در این شهر دارند در ضمن هتل های لوکس جیپور در هر برهه از زمان آماده پذیرایی از گردشگران تور هند می باشد.

 شهر جیپور در هند

شهر جیپور در هند

 درباره شهر جیپور

درباره شهر جیپور

نقشه شهر جیپور هند

نقشه شهر جیپور هند

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.