جانتار مانتار جیپور (jantar mantar jaipur) یکی از جاذبه های دیدنی و مکان های دیدنی شهر جیپور میباشد یکی از جالب ترین رصدخانه های نجوم در جهان می باشد .این مکان دارای آثار تاریخی بسیاری می باشد که این آثار تاریخی شامل مجموعه ای از المانهای معمارانه ای که در کنار هم یک رصد خانه ی نجوم را تشکیل داده اند ،می باشند این المانها جانتار مانتار(jantar mantar) نام دارند که از سنگهای محلی و مرمر ساخته شده و هر کدام از ادوات یک مقیاس نجومی را در بر دارند.

معبد جانتار مانتار جیپور هند

معبد جانتار مانتار جیپور هند

جانتار مانتار هند (رصدخانه ای که در سالهای ۱۷۲۶-۱۷۳۴ توسط مهاراجه هندی طراحی شده اند) از ۱۴ ابزارهندسی برای اندازه گیری زمان ،پیش بینی کسوف و خسوف ،گرفتن ردپای ستارگان درمدارهایشان ،تعیین زوال سیاره ها و… استفاده می کند و سایه ای که توسط بزرگترین المان مجموعه طرح ریزی می شود ساعت روز را به گردشگران تور هند نشان می دهد و المانی که در بالاترین نقطه قرار دارد زمان وزیدن بادهای موسمی را معین می نماید.

جانتار مانتار هند

جانتار مانتار هند

جانتار مانتار جیپور

جانتار مانتار جیپور

جانتار مانتار جیپور

جانتار مانتار جیپور

جانتار مانتار جیپور هند

جانتار مانتار جیپور هند

جانتار مانتار جیپور هند

جانتار مانتار جیپور هند

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.