تور دهلی آگرا جیپور فرصت مناسبی ست که تجربه خرید از مراکز خرید کشور هندوستان را بدست آورید .همانطور که می دانید جیپور یکی از مهم ترین شهرهای توریستی هند است که زیبایی آن همه را متحیر میکند و سالانه میزبان شمار زیادی از گردشگران می باشد .در این شهر زیبا مراکز خرید متعددی وجود دارد که بازدید و خرید از آنها برای گردشگران بسیار جذاب است . یکی از ارزان ترین مراکز خرید جیپور ،بازار جوهری جیپور ست .

بازار جوهری جیپور

بازار جوهری جیپور

جوهری بازار چیپور (johari bazar jaipur) یکی از مراکز خرید جیپور می باشد که به معنی بازار جواهرات ست  این بازار مرکز عمده برای طراحی جواهرات گرانبها ست و جواهراتی از قبیل :گردنبند، آویز، حلقه گوش، حلقه های بینی، النگو و موارد دیگر از طلا که با سنگ های نیمه قیمتی و گرانبها مانند الماس، یاقوت، مروارید و زمرد درست شده اند به عرضه می رسد .طراحان صحنه و لباس بالیوود برای به دست آوردن لباس طراحی شده با سنگهای قیمتی برای بازیگران خود به این بازار می آیند و به صورت سنتی و بومی میباشد.

 • آدرس جوهری بازار جیپور:Johari Bazar Rd, Johri Bazar, Ramganj Bazar, Jaipur, Rajasthan 302003, India
جوهری بازار جیپور

جوهری بازار جیپور

بازار جوهری جیپور از مراکز خرید هند

بازار جوهری جیپور از مراکز خرید هند

بازار جوهری جیپور

بازار جوهری جیپور

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.