هتل لالیت دهلی نو (Lalit New Delhi) یکی از بهترین هتل های دهلی می باشد که در خیابان باراخامبای دهلی و در قلب مرکز تجاری،خرید و اداری منطقه و  تنها چند دقیقه تا ادارات دولتی و تجاری و نمایشگاه های بین المللی دهلی نو واقع گردیده است و دور تا دور این هتل توسط مراکز خرید مجلل و لوکس, بناهای تاریخی, کافه ها و رستوران ها و بازار های زیبا احاطه شده است. این هتل ارائه دهنده سرمایه گذاری پر جنب و جوشی در هند (دهلی نو) است.

هتل لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل ۴ ستاره لالیت دهلی نو دارای ۴۶۱ اتاق می باشد و اتاقهای این هتل ها به سبک زیبایی تزیین شده اند و دارای امکانات خاصی می باشد ویک رستوران ۲۴ ساعته با منویی مفصل از میان وعده های بین المللی و هندی نیز به عنوان یک بوفه برای صبحانه، ناهار و شام در اختیار مهمانان قرار می گیرند.این هتل به دلیل تمام امکانات و ۵ ستاره بودن و موقعیت مناسبش مورد توجه بیش تر شرکت های مسافرتی تور هند می باشد. مسافران تور هند می توانند از اقامت در این هتل لوکس لذت ببرند وسفر خوشی را سپری کنند.

هتل چهار ستاره لالیت دهلی نو

هتل چهار ستاره لالیت دهلی نو

امکانات هتل لالیت نیو دهلی شامل :هفت غذا هوری متمایز و جدا از هم, حمام آفتاب، اسپا, استخر سر پوشیده، استخر سر باز، امکانات سرمایشی و گرمایشی ،وجود یخچال, تلویزیون، امکانات بی نظیر و لوکس در اتاق ها، خدمت رسانی منظم کارکنان، وای فای رایگان و … می باشد .رستوران ها، همه به زیبایی تزئین شده اند و سبک های بی نظیری دارند و غذاهای مدیترانه ای ، آسیایی و هندی طبخ می کنند.

اطلاعات کلی هتل چهار ستاره لالیت دهلی نو

[tie_list type=”heart”]

 • آدرس لالیت دهلی نو :Near Modern School, Barakhamba Rd, Connaught Place, New Delhi, Delhi 110001, India
 • تلفن لالیت دهلی نو :۰۹۱۱۱۴۴۴۴۷۷۷۷

[/tie_list]

هتل 4 ستاره لالیت دهلی نو

هتل ۴ ستاره لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل 4 ستاره لالیت دهلی نو

هتل ۴ ستاره لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

هتل لالیت دهلی نو

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.