تور هند برای هر رده سنی جذابیت ویژه ای دارد.اکثر کسانی که به طبیعت و سواحل تفریحی گوا علاقمندند تور گوا را انتخاب می کنند و یکی از ویژگی های انتخاب تور گوا بهار، مراکز خرید سنتی آن و مخصوصا صنایع دستی آن ست.همانطور که می دانید گوا یکی از مهم ترین شهرهای توریستی هند است که زیبایی آن همه را متحیر میکند و سالانه میزبان شمار زیادی از گردشگران می باشد .در این شهر زیبا بازارهای متعددی وجود دارد که بازدید و خرید از آنها برای گردشگران بسیار جذاب است.یکی از مشهورترین بازار های گوا ،بازار ماپوسا گوا هندوستان نام دارد.

بازار ماپوسا گوا هندوستان

بازار ماپوسا گوا هندوستان

بازار ماپوسا گوا (mapusa market goa) بعنوان یکی از ارزان ترین مراکز خرید گوا در شمال گوا و خارج از بازار شهرداری و در خیابان وزوز واقع شده است.بازار ماپوسا یکی از مراکز خرید سنتی این شهر محسوب می شود که در آن اجناسی از قبیل ماهی های تازه، ادویه جات، ترشی جات، محصولات محلی، الیاف سخت و زبر تشک، گلدان سفالی، شیرینی، سکه، لباس، سوسیس مخصوص گوا، زیورآلات، عتیقه جات و … به فروش می رسد و بیشتر محصولات کشاورزی در این بازار به چشم میخورد.

بازار ماپوسا گوا هندوستان

بازار ماپوسا گوا هندوستان

بازار ماپوسا نشان دهنده جوهر گوا ست و هر جمعه از صبح تا غروب می توانید شاهد زیبایی های این بازار باشید و از سرتاسر شهر گوا برای خرید مایحتاج خود به این بازار می آیند .گردشگران برای رفتن به این بازار می توانند مسیر پونا و هوبلی را با اتوبوس طی کنند. همچنین راه دیگر این است که با اتوبوس به آنجونا یا کالانگوت رفته و سپس با تاکسی به منطقه زوزو بروند. در اینجا موتور سیکلت ها نیز مسافران را جابه جا می کنند.

بازار ماپوسا گوا هندوستان

بازار ماپوسا گوا هندوستان

بازار ماپوسا گوا هندوستان

بازار ماپوسا گوا هندوستان

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.