برخی از گردشگرانی که تور هند را انتخاب می کنند،از پروازهای داخلی هند استفاده کرده و به سایر شهرهای این کشور سفر می کنند.یکی از شهرهای مورد علاقه گردشگران،جوداپور ست .جوداپور جاذبه های متنوعی دارد از جاذبه های تاریخی جوداپور می توان به قلعه مهرانگرهه (mehrangarh fort) اشاره کرد.این قلعه یکی از بزرگترین و بهترین بناهای تاریخی هندوستان می باشد که ۵۰۰ سال پیش و در قرن ۱۵ میلادی ساخته شده است و در ارتفاع ۱۲۵ متری از سطح زمین قرار گرفته است.

قلعه مهرانگرهه هند

قلعه مهرانگرهه هند

قلعه مهرانگرهه در هند

قلعه مهرانگرهه در هند

قلعه مهرانگرهه (mehrangarh fort in india) بعنوان یکی از مشهورترین دیدنی های هند بر روی تپه ای صخره ای سر برافراشته و باروهای برجش ۶ تا ۳۶ متر ارتفاع دارند. از آن جایی که برای ساخت قلعه و تولید مصالح از خود صخره ی محل قلعه استفاده می شده، ساختار قلعه با صخره و پی خود ادغام شده است.فضای داخلی قلعه به سبب حکاکی های بسیار ظریف و حیاط های وسیعش شهرت دارد و هنوز به دست خانواده سلطنتی جوداپور اداره می شود پس در تور ارزان هند قسمتی ازبرنامه خود را به بازدید آثار تاریخی اختصاص دهید و از وقت خود لذت ببرید.

قلعه مهرانگرهه هند

قلعه مهرانگرهه هند

قلعه مهرانگرهه هند

قلعه مهرانگرهه هند

قلعه مهرانگرهه هند

قلعه مهرانگرهه هند

قلعه مهرانگرهه هند

قلعه مهرانگرهه هند

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.