یکی از بهتربن تفریحات آگرا، قدم زدن در باغ مهتاب تاج محل ست.باغ مهتاب یکی از برترین جاذبه های گردشگری هند، در شمال مجموعه ی تاج محل و قلعه ی آگرا و در طرف دیگر رودخانه ی یامونا واقع شده است.این باغ سرسبز و دیدنی توسط امپراطور بابور بنا گردید و جزو ۱۲ باغی است که بدست مغول ها در هند ساخته شده است و بیش از ۸۰ نوع گیاه در این باغ روییده شده است در ضمن این باغ جایگاه پرندگان بسیاری است که در طول سفر خود برای استراحت در این باغ و در حاشیه‌ی رود یامونا فرود می‌ آیند.

باغ مهتاب آگرا

باغ مهتاب آگرا

باغ مهتاب آخرین نقطه دیدنی تاج محل می باشد. این باغ چهار ضلعی ( مربع شکل) بوده و در ابعاد تقریبی ۳۰۰ در ۳۰۰ متر می باشد و در فصل بارانی زمین این باغ کامل گل آلود شده و غرق در آب می گردد.در قسمتی از باغ که درست در پشت تاج محل قرار دارد و از آنجا تاج محل و مسجد و مهمانخانه دو طرف آن به زیبایی دیده می شوندو در جلو آن هم رودخانه یامونا (جمنا) قرار دارد با اینکه تخریب شده و زیاد به آن نرسیده اند، ولی باز هم زیبا و تماشایی ست پس میتوان بهترین نمای دور تاج محل را در این باغ مشاهده کرد.

قدم زدن در باغ مهتاب تاج محل

قدم زدن در باغ مهتاب تاج محل

باغ مهتاب قرینه‌ی تاج‌ محل است که با حضور در این باغ می توانید آرامش را با خود به همراه آورید و طی سال های اخیر کاوش‌های باستان شناسی در این منطقه انجام و یک مخزن بزرگ هشت‌ ضلعی با ۲۵ چشمه‌ ی آبرسانی کشف شد که نشان‌ دهنده‌ی سیستم پیشرفته‌ ی آب‌ رسانی و فواره‌ های باغ است و متخصصین هندی در این سال‌ها سعی در احیای این سیستم دارند در ضمن باغ مهتاب یک مجتمع چارباغ است که هندتور عکس هایی از استخر با فواره های دیدنی، عمارت کلاه فرنگی سایه دار، گل های معطر، و بوته زارها را به نمایش گذاشته شده است .

باغ مهتاب آگرا هند

باغ مهتاب آگرا هند

باغ مهتاب آگرا هند

باغ مهتاب آگرا هند

باغ مهتاب Mehtab garden

باغ مهتاب Mehtab garden

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.