مقبره اکبر شاه آگرا یکی از جاذبه های گردشگری آگرا می باشد که در شهرک سیکندرا (نام شهرکی است که در نزدیکی شهر آگرا در ایالت اوتار پرادش در کشور هند واقع است) واقع شده است و از نمای زیبا و فضای داخلی وسیعی برخوردار می باشد که مساحتی بالغ بر ۴۸۲۰۰۰ متر مربع را به خود اختصاص داده است و روزانه هزاران توریست داخلی و خارجی تور هند از این آرامگاه دیدن می کنند.

آرامگاه اکبر شاه آگرا

آرامگاه اکبر شاه آگرا

مصالحی که در آرامگاه اکبر شاه آگرا بکار رفته شده از ماسه و سنگ قرمز می باشد در ضمن ناگفته نماند چون اکبرشاه به رنگ قرمز علاقه خاصی داشت در سال ۱۶۰۰ شروع به ساخت مقبره با سنگهای قرمز کرد و در سال ۱۶۱۳ میلادی به دست پسرش به اتمام رسید و این بنا دارای دروازه‌ای بسیار بزرگ و چهار مناره مسقف شبیه به مناره‌های تاج‌محل می باشد که بروی مزار شاه‌اکبر ۹۹ نام خدا حک شده است.

آرامگاه جلال‌الدین محمداکبر در آگرا

آرامگاه جلال‌الدین محمداکبر در آگرا

مقبره اکبر شاه آگرا از دیدنیهای هند

مقبره اکبر شاه آگرا از دیدنیهای هند

مقبره اکبر شاه در آگرا

مقبره اکبر شاه در آگرا

مقبره اکبر شاه آگرا

مقبره اکبر شاه آگرا

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.