یکی از شهرهای توریستی هند، دهلی (Delhi) ست که بعنوان پایتخت کشور هندوستان شناخته شده است که امروزه مقصد اصلی توریست های داخلی و خارجی تور هند می باشد.دهلی شهر توریستی هند سومین مرکز بزرگ تجمع انسانی پس از بمبئی و کلکته محسوب می شود و جمعیت آن طبق سرشماری های صورت گرفته حدودا بیش از ۱۵ میلیون نفر می باشد و دارای قدمتی ۵۰۰۰ ساله دارد ،شهر دهلی در ناحیه مرکزی نیمه شمالی هند و در ساحل غربی رود یامونا (جمنا) واقع شده و دارای ۲۳۹ متر ارتفاع از سطح دریا ست.

شهر دهلی هندوستان

شهر دهلی هندوستان

شهر دهلی در هند، شهری شگفت انگیز و پر هیجان ست و با سفر به دهلی می توانید شاهد انواع فستیوالهای رنگی باشیدو جاذبه‌های شهر دهلی نو عمدتاً به در دو بخش جدید و قدیم شهر هستند و به نوع جاذبه‌های مدرن و باستانی تقسیم می‌شوند که از جمله این جاذبه ها میتوان به : قبیل مسجد جامع دهلی ،آرامگاه همایون ،درواز هند ،معبد کشتاردام و … اشاره کرد در ضمن آب و هوای دهلی غیره قابل پیش بینی می باشد به همین دلیل بهترین زمان سفر به دهلی را در فصول نیمه دوم اکتبر (۲۴ مهر تا ۱۰ آبان) ،نیمه اول مارچ (۱۰تا ۲۵ اسفند) ،نیمه اول نوامبر (۱۰ آبان تا ۲۴ آبان) پیش بینی کرده اند و آب و هوای دهلی نو در بهار گرم و مرطوب ست و باید از کولر گازی استفاده کرد.

شهر دهلی نو در هند

شهر دهلی نو در هند

امروزه دولت هند برنامه های مهمی برای گسترش جاذبه های دهلی در کنار جاذبه های بالقوه این شهر،در نظر گرفته است .هتل ها و مراکز خرید دهلی نو رشد زیادی داشته است و این موارد از مهم ترین دلایل رضایت گردشگران برای انتخاب این شهر بعنوان مقصد توریستی ست .پلاژهای وسیع ، هتل های لوکس و مجهز ، مراکز خرید ، فستیوال های رنگی و رستورانهای بی شمار ،شهر دهلی را به یک شهر توریستی کم نظیر بدل نموده است .

شهر دهلی هند

شهر دهلی هند

شهر دهلی در هند

شهر دهلی در هند

دهلی شهر توریستی هند

دهلی شهر توریستی هند

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.