تور بمبئی فرصت خوبی برای آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم مردم هند است.اگر مایلید با مردم کشور هندوستان بیش از پیش آشنا شوید توصیه میکنم حتما بازدید از موزه های بمبئی و خصوصا موزه مدرن را در برنامه خود قرار دهید.موزه ویکتوریا بمبئی از پربازدیدترین موزه های شهر است که بیانگر هنر و فرهنگ امروزی مردم هند است.این موزه در جنوب شهر بمبئی و محله ی توریستی کولابا و در میان باغ بسیار بزرگ ویکتوریا واقع شده است ،این باغ از نظر معماری شهرت خاصی دارد.

موزه ویکتوریا در بمبئی

موزه ویکتوریا در بمبئی

این موزه مساحتی بالغ بر ۲۲ هزار هکتار را به خود اختصاص داده است و در نوامبر ۱۸۷۲ به روی عمومی مردم و گردشگران تور هند گشوده شد،ساختمان این موزه بسیار زیباست و از آن زمان تاکنون ۷ هکتار دیگر نیز به این باغها اضافه شده‌ است .این موزه با چنین امکاناتی جزو یکی از بهترین اماکن دیدنی بمبئی محسوب می شود.

 • آدرس موزه ویکتوریا بمبئی : Victoria Terminus, Kurla, Mumbai, Maharashtra, India
موزه ویکتوریا بمبئی هند

موزه ویکتوریا بمبئی هند

موزه ویکتوریا هند

موزه ویکتوریا هند

موزه ویکتوریا هند

موزه ویکتوریا هند

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.