یکی از مهم ترین کشورهای توریستی دنیا ،هند است،از آنجا که این کشور سالانه میزبان شمار زیادی از گردشگران از سراسر دنیاست که تور هند را انتخاب می کنند، شرایط آب و هوای هند نقش زیادی در زمان ازدحام گردشگران خواهد داشت.اما از آنجا که هر ناحیه کشور دارای شرایط بخصوص و متفاوتی ست ، در تمام ایام سال از گردشگر خالی نخواهد بود .تنوع آب و هوایی هند بسیار زیاد است طوری که آب و هوای شمال کشور با جنوب آن زمین تا آسمان فرق دارد زیرا در کوهستان های همیشه پوشیده از برف هیمالیا تا منطقه حاره گرمسیری میانه وجنوب و کویر خشک غرب این کشور را دربر می گیرد.

آب و هوای هندوستان در زمستان

آب و هوای هندوستان در زمستان

کشور هند دارای ۴ نوع فصل متفاوت از جمله :سرد و خشک (ازماه دسامبر تا فوریه) ،گرم و خشک (ازماه مارس تا مه) ،فصل بارش (از ماه ژوئن تا سپتامبر) ،معتدل (ماه های اکتبرونوامبر) می باشد و به طور میانگین۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰میلیمتر باران درسال،تقریبا سراسر هند رادر برمی گیرد و به علت شرایط جوی بهترین زمان برای سفر به هند نیمه دوم سال میلادی است در این فصول هوا نه زیاد گرم و نه زیاد سرد است و آب و هوای هند در نوروز یکی از اولویتهایی ست که مسافران تور هند را به این کشور می کشاند.

آب و هوای هند گوا

آب و هوای هند گوا

کشور هندوستان در تمامی فصول پذیرای گردشگران است.آب و هوای هندوستان تقریبا بیشتر ایام سال آفتابی ست و گردشگران از این موضوع بسیار خوشحالند زیرا براحتی می توانند از تفریحات آبی هند و سواحل تفریحی گوا بهره مند شوند.بنابراین با توجه به دمای هوای هند، میتوان گفت که هند در بیشترین فصول سال ارزش بازدید دارد و سالهاست که گردشگران بواسطه آب و هوای هند ،آنرا بعنوان مقصد خود انتخاب می کنند و آب و هوای این کشور در ماههایی که در قسمت زیر بازگو می شود تغییر میکند و ثابت نیست.

[tie_list type=”checklist”]

 • آب و هوای هند در تابستان
 • آب و هوای هند در پاییز
 • آب و هوای هند در بهار
 • آب و هوای هند در نوروز

[/tie_list]

آب و هوای هندوستان

آب و هوای هندوستان

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.